Hakkımızda

İFN Bilgisayar Technical Service'e Hoşgeldiniz

Gündelik yaşamından müşteri kelimesini çıkartıp İŞ ORTAĞI anlayışını benimseyerek ticari hayatını devam ettiren bir kuruluş olmanın mutlulugu ile faaliyetine 10 yıldır devam etmektedir.

Bilgisayar, İletişim Teknolojileri ve Güvenlik Kameraları alanında uçtan uca çözümler sunmayı amaçlamış olan İFN Bilgisayar Technical Service, söz konusu çalışmalarını koşulsuz iş ortağı memnuniyetinden yana taraf olarak yürütmektedir. Bu nedenle, “İş ortaklarımızın İhtiyaçlarına Uygunluk” anlamına gelen ‘Kalite’, İFN Bilgisayar Technical Service için bir iş yapış biçimine dönüşmüş durumdadır. İFN Bilgisayar Technical Service, ilke edindiği "Müşteri Memnuniyeti" kavramı içinde, müşterilerinin sorunlarını en kısa sürede ve en akılcı yönden çözerek onların asıl işlerine kanalize olmasını sağlar. Bu sayede müşterilerin kayıpları en aza indirgenmektedir.

Devamı

Biz Kimiz?

İFN Bilgisayar Technical Service

İFN Bilgisayar kurulmuş olduğu yıldan beri bilgisayar sektöründe her ihtiyaca cevap verecek yapıda, kaliteli ve müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet vermektedir.

İFN Bilgisayar, sahip olduğu zengin ürün çeşidi, güçlü stok ve güncel ürünlerin hızlı temini ile kişisel kullanıcılardan kurumsal şirketlere teknoloji ihtiyacı olan her kullanıcıya en iyi çözüm için avantajlar sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz sektörün tüm ürünlerini en geniş yelpazede tutarak, satış ve teknik desteğini, üretici veya distribütörlerden bayilere, kurumlara ve son kullanıcıya ulaştırma amacı ile hizmet vermekteyiz. Bunu gerçekleştirirken verdiği hizmetin bilincinde olmak, pazarladığı ürünü gerek satış ve gerekse teknik desteğiyle müşterilerine ve iş ortaklarına değer katarak sunmaktır. 10 yıldır istikrarla büyüyen ve gelişmesini sürdüren İFN Bilgisayar, Microsoft ürünleri satışı ve lisanslama hizmeti. Her marka Notebook tamiri ve çevre birimleri sarf malzemeleri satışı, Network kablolama, Server kurulum, yapılandırma ve periyodik bakım, Güvenlik Kamera hizmeti vermektedir.

Devamı

Görüşler

Tüm özel referanslarımız için teşekkür ederiz. Diğerlerinin "İFN Bilgisayar Technical Service" hakkında neler söylediğini görelim!